Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Trendy 2020 w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki Kraków

Trendy 2020 w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki Kraków

Oto trzy rewelacyjne zabiegi, które wyrzeźbią ciało w nieinwazyjny sposób, bez ingerencji skalpela!

Coolscuplting – rzeźbienie ciała zimnem

Technologia Coolscuplting opiera się na zastosowaniu bardzo niskiej temperatury, która działa na komórki tłuszczowe destrukcyjnie. Zjawisko, które zachodzi podczas zabiegu  nazywane jest kriolipolizą i polega na intensywnym, kontrolowanym zamrażaniu tkanki tłuszczowej za pomocą specjalistycznej aparatury. Specjalista wykonujący zabieg najpierw zaznacza na ciele pacjenta obszary wymagające poprawienia. Następnie w tych miejscach nanosi specjalne ochronne żel pad’y. Aplikator próżniowy zasysa tkankę tłuszczową i delikatnie chwyta ją za pomocą dwóch paneli chłodzących. Uszkodzone komórki tłuszczowe  stopniowo umierają i usuwane są z organizmu na drodze naturalnych procesów fizjologicznych.

Bardzo niska temperatura oddziałuje wyłącznie na tkankę tłuszczową, tkanki sąsiadujące (skóra, mięśnie, naczynia krwionośne) są skutecznie chronione przed uszkodzeniem. Zabieg modelowania sylwetki za pomocą zimna jest bezpieczny, nie powoduje odmrożeń i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Satysfakcjonujące efekty uzyskuje się zazwyczaj po jednym zabiegu. Pierwsze rezultaty obserwuje się po około 3 tygodniach, lecz na ostateczny efekt trzeba poczekać do 3 miesięcy. W przypadkach wyjątkowo opornej tkanki tłuszczowej można wykonać jeszcze jeden zabieg po minimum 6 tygodniach od pierwszego zabiegu.

Pogromca tkanki tłuszczowej – fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to rewolucyjny wynalazek szwajcarskiej firmy Storz Medical. Za jej pomocą można skutecznie i bezinwazyjnie usuwać cellulit na udach i pośladkach oraz miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową. Urządzenie Storz Medical D-Actor 100 wytwarza silną falę akustyczną, która rozbija skumulowaną tkankę tłuszczową. W efekcie następuje wzrost przepuszczalności błon komórkowych, a z ich wnętrza uwalniane są wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Substancje te, podobnie jak w przypadku kriolipolizy, są następnie wydalane w naturalnym procesie metabolicznym. Zabiegi modelowania sylwetki z użyciem fali akustycznej umożliwiają:

  • efektywną redukcję tkanki tłuszczowej,
  • usprawnienie przepływu limfy,
  • większą cyrkulacja krwi,
  • ujędrnienie skóry,
  • lifting skóry.

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki falą akustyczną polecane jest zarówno osobom, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, jak i osobom prowadzącym zdrowy styl życia, nie mającym problemu z nadwagą, ale chcącym dłużej cieszyć się młodym i jędrnym ciałem.

Ujędrnianie biustu

Endermolift LPG Alliance to zabieg stosowany w celu modelowania ciała, usuwania cellulitu i poprawienia napięcia skóry. Umożliwia również ujędrnienie i delikatny lifting biustu. Na czym polega jego działanie? Opiera się na zastosowaniu masażu podciśnieniowego za pomocą specjalnej głowicy. Urządzenie zasysa fałd skóry i wykonuje lekki masaż, który w naturalny sposób inicjuje produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego w skórze. Endermolift drenuje i pobudza mikrokrążenie. W przypadku tego zabiegu mówi się o efekcie liftingu i odmłodzenia biustu bez użycia skalpela – poprawia się jego kształt i jędrność, skóra staje się gładsza. Zabieg modelowania sylwetki wykonany przez profesjonalistę daje niemal natychmiastowe rezultaty, a do tego jest bezpieczny i bezinwazyjny.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nieinwazyjnego modelowania sylwetki? Zapoznaj się z opisami zabiegów na naszej stronie Centrum DER-MED w Krakowie lub umów się na konsultację z jednym z naszych specjalistów.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych