Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Trendy 2020 w medycynie estetycznej Kraków

Trendy 2020 w medycynie estetycznej Kraków

Zamiast skalpela – lifting kwasem hialuronowym

Wśród zabiegów medycyny estetycznej na twarz zdecydowanym numerem jeden jest lifting kwasem hialuronowym. W naszym Centrum DER-MED używamy m.in. wypełniaczy Stylage produkowanych we francuskim laboratorium VIVACY®. Jest to gama preparatów z usieciowanym kwasem hialuronowym z opatentowaną technologią IPN-like, która zapewnia wyjątkową plastyczność produktu i zapobiega przemieszczaniu się kwasu po jego aplikacji. Dzięki połączeniu najlepszego kwasu hialuronowego z naturalnymi przeciwutleniaczami, możliwe jest osiągnięcie wysokiej korekty zmarszczek na takich obszarach, jak okolice oczu, bruzdy nosowo-wargowe czy policzki. Lifting kwasem hialuronowym przynosi następujące efekty:

  • poprawa konturu twarzy,
  • wygładzenie i głębokie nawilżenie skóry,
  • przywrócenie utraconej objętości skórze,
  • wzmocnienie wiotkiej skóry,
  • wypełnienie i powiększenie ust,
  • promienny, młodzieńczy wygląd.

Nici liftingujące – alternatywa dla botoksu

Kolejny odmładzający zabieg medycyny estetycznej, który gorąco polecamy, to lifting nićmi PDO. Nici liftingujące to nowa jakość w medycynie estetycznej – umożliwiają wykonanie bezoperacyjnego liftingu twarzy, którego efektem jest długotrwałe odmłodzenie. Pacjenci szczególnie upodobali sobie zabiegi z użyciem nici liftingujących na twarz, lecz równie dobrze można zastosować je na całym ciele. Powodują one relaksację mięśni, wygładzenie zmarszczek i złagodzenie rysów twarzy. Wprowadzone w takie miejsca, jak łokcie, kolana, brzuch, pośladki, dekolt czy piersi, podnoszą zwiotczałą skórę i poprawiają jej strukturę. Naszym zdaniem efekt estetyczny jest bardziej naturalny niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ mięśnie mimiczne nie zostają zahamowane, a jedynie spowalniane jest ich działanie.

Zabiegi laserowe – poczuj moc odmładzania

Wyjątkowe miejsce w medycynie estetycznej zajmują zabiegi laserowe. Pozwalają one na niwelowanie wielu niedoskonałości i przynoszą długotrwałe rezultaty. Postanowiliśmy wyróżnić cztery spośród naszych laserów:

  • BBL Forever Young to mało inwazyjny zabieg medycyny estetycznej, który przynosi fantastyczne efekty: opóźnienie procesu starzenia, poprawa wyglądu skóry, zwiększenie jędrności i gęstości skóry, redukcja rozszerzonych naczynek i przebarwień. Opiera się on na innowacyjnej technologii – wiązka światła wysłana w głąb skóry inicjuje proces odmładzania genetycznego komórek.
  • Cutera Excel V to niewątpliwy lider w kategorii laserów naczyniowych. Wykorzystywany jest w leczeniu praktycznie wszystkich zmian naczyniowych widocznych na skórze – zarówno rozległych o zróżnicowanej fakturze, jak i drobnych zmian naczyniowych wymagających usunięcia głównie ze względów estetycznych. Działa szybko i skutecznie.
  • Sciton to laser frakcyjny, który służy do odmładzania i poprawiania kondycji skóry. Laser Sciton usuwa zmarszczki, blizny różnego pochodzenia, rozjaśnia plamy i przebarwienia skórne, likwiduje zgrubienia i zrogowacenia. Obszary poddawane promieniowaniu lasera są pobudzane do produkcji kolagenu oraz naturalnej, intensywnej regeneracji.
  • Mona Lisa Touch podobnie jak Sciton jest laserem frakcyjnym. Charakteryzuje się wielokierunkowym działaniem mającym na celu poprawę kondycji skóry. Zabiegi laserowe z użyciem Mona Lisa Touch służą do bezpiecznego odmładzania skóry i redukcji blizn. Uzyskane efekty są wyjątkowo trwałe. 

Więcej na temat efektywnych zabiegów medycyny estetycznej przeczytasz na naszej stronie: https://krakow.dermed.pl/pl

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych