Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Jak skutecznie wyszczuplić uda i brzuch? Kraków

Jak skutecznie wyszczuplić uda i brzuch? Kraków

Zgrabna sylwetka jest marzeniem wielu z nas. Trzeba jednak podkreślić, że nie istnieje dieta odchudzająca, lub zestaw ćwiczeń, które działają tylko na tę jedną konkretną partię ciała. Marząc o zgrabnych udach i płaskim brzuchu możesz skusić się na wiele szybkich i łatwych propozycji. Dietetycy są jednak zgodni: nie ma sensu stosować drakońskich diet czy głodówek. Nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów, nie schudniesz szybciej, ponieważ kilogramy, które zrzucisz, bardzo szybko wrócą.

Jak schudnąć z ud i brzucha, a jednocześnie nie narażać się na problemy?

Podstawa to regularna aktywność fizyczna oraz racjonalna dieta. Pięć posiłków, zjadanych na spokojnie o określonych porach dnia to podstawa. Dzięki temu można uniknąć problemów związanych z napadami głodu, a jednocześnie skutecznie wspierać swój metabolizm.

Warto dobrze przemyśleć swój jadłospis i szczegółowo rozpisać, co powinno się w nim znaleźć, co powinnaś odrzucić, a jakie produkty dodać. W sieci można znaleźć gotowe diety. Warto też przemyśleć konsultacje z dietetykiem.

Jak ćwiczyć?

Aby wyszczuplić uda i brzuch warto wprowadzić regularne ćwiczenia cardio np. marsz, szybkie spacery, jazda na rowerze, pływanie. Możesz wybrać ćwiczenia wykonywane na siłowni, orbitreku czy bieżni.

Pamiętaj, spalanie tkanki tłuszczowej rozpoczyna się po 20 minutach treningu, dlatego dobrze zacząć od rozgrzewki, później rozpocząć trening właściwy, a na koniec się rozciągnij. Całość powinna trwać ok. 60 minut.

W walce z nadprogramowymi kilogramami pomocne będzie też wypijanie sporych ilości wody. Około 2-3 litrów w ciągu dnia.

A co jeśli ćwiczysz, dbasz o dietę, a efekty Cię nie satysfakcjonują?

Rozwiązaniem może być Kriolipoliza. Jest to zabieg idealny dla aktywnych osób, które pomimo wykonywania ćwiczeń i stosowania diety nie są w stanie pozbyć się małych lub średnich fałdek tkanki tłuszczowej. Sekret tkwi w wykorzystaniu technologii chłodzenia, która atakuje komórki tłuszczowe bez nacięć i żadnej ingerencji w ciało.

Jak wygląda zabieg?

Tkanka jest delikatnie zasysana w zgłębienie aplikatora próżniowego, dwa panele chłodzące delikatnie ją przytrzymują, równocześnie chroniąc skórę, nerwy i mięśnie. Następuje kontrolowana śmierć schłodzonych komórek tłuszczowych oraz stopniowa ich eliminacja w wyniku, czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na chłodzenie niż tkanki je otaczające. Czujniki wbudowane w aplikator monitorują skórę w trakcie zabiegu, gwarantując stały i jednakowy przebieg zabiegu.

Główną charakterystyką zabiegu jest to, że proces uaktywnia się po 3 dniach. W tym okresie zachodzi proces apoptotycznej śmierci komórek, a martwe komórki po około 14 dniach usuwane są w naturalny sposób przez krew i limfę. W kolejnym kroku organizm przetwarza je w podobny sposób do innych tłuszczy pozyskiwanych z pożywienia. Po mniej więcej trzech miesiącach liczebność komórek tłuszczowych w organizmie spada.

Jakie są efekty?

  • Piękny brzuszek.
  • Wąskie uda.
  • Mniejszy podróbek.

Zabieg można wykonać nie tylko na uda i brzuch można również tym sposobem zredukować podbródek oraz inne trudne miejsca.

Czas trwania jednego zabiegu to ok. 40 min – 60 minut. Zabieg w wielu przypadkach nie wymaga powtórzenia. Jest nieinwazyjny i skuteczny. Po jego wykonaniu można wrócić do codziennych obowiązków.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych