Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

Nasze sprawdzone sposoby na modelowanie sylwetki: endermologia, Storz Medical D-Actor 100 i karboksyterapia Kraków

Nasze sprawdzone sposoby na modelowanie sylwetki: endermologia, Storz Medical D-Actor 100 i karboksyterapia Kraków

Mankamenty sylwetki, zwłaszcza cellulit, to zmora wielu kobiet. Zimą, kiedy rzadziej mamy okazję eksponować ciała, na chwilę zapominamy o niedoskonałościach figury, by wiosną sobie o nich przypomnieć i w pośpiechu poszukiwać błyskawicznych rozwiązań.

Dużo lepiej jest rozpocząć walkę z cellulitem wcześniej, by na wiosnę i latem pochwalić się idealnym ciałem. Szukasz skutecznego sposobu na modelowanie sylwetki? Na pewno znajdziesz go wśród naszych trzech propozycji.

Próżniowe modelowanie sylwetki

Endermologia jest masażem podciśnieniowym wykonywanym za pomocą specjalnych rolek. Polega na nałożeniu specjalnego kostiumu i masowaniu ciała dwiema rolkami umieszczonymi w komorze podciśnieniowej. Dzięki masażowi poprawia się krążenie krwi i limfy, usprawniony zostaje metabolizm, skóra zostaje pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny, co spowalnia efekty starzenia się i przywraca skórze młodszy wygląd. Intensywność masażu oraz inne parametry zabiegu są dostosowane do potrzeb pacjenta, aby był on komfortowy i bezbolesny, a jednocześnie bardzo skuteczny. Na czym polega wyszczuplające działanie endermologii? Oprócz modelowania sylwetki, oczyszcza organizm z toksyn, koi ból, poprawia elastyczność i jędrność skóry. Do tego wszystkiego powoduje uwalnianie endorfin, co wpływa na poprawę samopoczucia. Wszystko to sprawia, że endermologia może być dobrym uzupełnieniem kuracji odchudzającej. W Centrum DER-MED dysponujemy dwoma rodzajami sprzętów do endermologii – LPG Alliance oraz LPG Integral.

Ekspert do spraw usuwania cellulitu

Storz Medical D-Actor 100 to jedyny w swoim rodzaju zabieg antycellulitowy. Urządzenie dobrze radzi sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi postaciami cellulitu. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny dla pacjenta. Podczas terapii wykorzystywane jest działanie fal akustycznych, czyli tzw. fal dźwiękowych lub uderzeniowych. Charakteryzują się one rytmicznymi skokami ciśnienia, bezokresowością i wysoką amplitudą. Urządzenie Storz Medical D-Actor 100 rozprowadza fale dźwiękowe po obszarze ciała wymagającym ujędrnienia. Fale te dzięki wysokiej energii, zmieniają się w aktywność chemiczno-biologiczną i niszczą tworzące cellulit komórki tłuszczowe. W efekcie zabieg Storz Medical powoduje również modelowanie sylwetki przy równoczesnym usuwaniu złogów tłuszczowych z takich miejsc, jak uda, pośladki czy brzuch. Dzięki temu układ limfatyczny sprawnie usuwa wszystkie niepotrzebne komórki tłuszczowe z organizmu.

Wyszczuplająca moc dwutlenku węgla

Karboksyterapia to udowodniona klinicznie metoda odmładzania skóry i leczenia wielu jej problemów, takich jak zmarszczki, wiotkość, cellulit czy rozstępy. Na czym polega? Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla za pomocą cieniutkiej igły. Zaawansowane technologicznie urządzenie reguluje przepływ gazu oraz jego temperaturę. W jaki sposób za pomocą karboksyterapii można wymodelować sylwetkę? Terapia jest skuteczna w usuwaniu cellulitu i miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej. Przez specjalistów zalecana jest w celu wspomagania efektów terapii dietetycznych. Stwierdzono również skuteczność karboksyterapii w ujędrnianiu skóry i tkanki podskórnej po porodzie. Dlaczego warto zdecydować się na karboksyterapię? Jest zabiegiem przynoszącym mierzalne rezultaty, a do tego niesie ze sobą znikome ryzyko wystąpienia objawów ubocznych. Terapia dwutlenkiem węgla została dobrze przebadana pod kątem mechanizmów działania i efektów terapeutycznych.

Wszystkie z wymienionych zabiegów są małoinwazyjne i bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Nasi specjaliści szczególnie dbają o komfort i dobre samopoczucie przed, w trakcie, jak i po zabiegu. Zainteresował Cię, któryś z opisanych zabiegów? Zapraszamy do kontaktu: https://krakow.dermed.pl/

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych