Centrum DER-MED
TikTok
YouTube
Instagram
Facebook

4 nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające, które możesz wykonać zimą Kraków

4 nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające, które możesz wykonać zimą Kraków

Lato w tym roku mnie nie zaskoczy! – Tak sobie pewnie powtarzasz, co roku, z nadzieją, że tym razem uda się zrzucić, choć trochę zbędnego ciałka do nadejścia cieplejszych dni i otwarcia sezonu bikini. Nie ma się, co załamywać, że w tym roku będzie tak samo, wszystko, bowiem może się udać, wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować wizytę w Centrum Der-Med i porozmawiać o zabiegach, które pomogą wymodelować Twoją sylwetkę.

Zima to idealny moment na takie plany. Jeśli przeraża Cię zabieg liposukcji przeczytaj o zabiegach, które wspomagają utratę tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza CoolSculpting by Zeltiq – pomaga w całkowicie nieinwazyjny sposób zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować ciało

CoolSculpting by Zeltiq to urządzenie, które posiada atest Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FIA). Sekret tkwi w efektywnym wykorzystaniu technologii chłodzenia, która atakuje komórki tłuszczowe bez nacięć i żadnej ingerencji w ciało. Kriolipoliza jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych osób, które pomimo wykonywania ćwiczeń i stosowania diety nie są w stanie pozbyć się małych lub średnich fałdek tkanki tłuszczowej. Cechą zabiegu jest to, że proces uaktywnia się po 3 dniach. W tym okresie zachodzi proces apoptotycznej śmierci komórek, a martwe komórki po około 14 dniach usuwane są w naturalny sposób przez krew i limfę. Efekty widoczne są po około 8 tygodniach, a pełne następują po 6 miesiącach. Co ważne, w miejscu, gdzie było przyłożenie głowicy, tłuszcz się już nie pojawi, komórki tłuszczowe są niszczone całkowicie.

Fala uderzeniowa STORZ Medical – usuwa cellulitu, niweluje wiotkość, rozbija tkankę tłuszczową

Fala uderzeniowa Storz Medical D-Actor jest innowacyjnym szwajcarskim urządzeniem, które pozwala zredukować cellulit i odmłodzić skórę. Emituje falę uderzeniową, czyli falę akustyczną o wysokiej energii.

Zabieg poprawia gęstość skóry, odbudowuje naturalną elastyczność tkanki łącznej, dotlenia i poprawia ukrwienie tkanek, a także redukuje cellulit. Po zabiegu widać wyraźną poprawę kondycji i odmłodzenia skóry. Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty, zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej można połączyć z terapią LPG Endermologie. Z zabiegu z użyciem fali akustycznej można też skorzystać bezpośrednio po wykonaniu zabiegu Coolsculpting by Zeltiq.

Endermologia LPG – ciało, twarz, szyja, dekolt i biust

Podczas tego zabiegu, ciało poddawane jest masażowi mechanicznemu przy zastosowaniu dwóch elektronicznie sterowanych rolek, które umieszczone są w hermetycznej komorze i działają w połączeniu z podciśnieniem. Dzięki zabiegowi Endermologia LPG można skutecznie pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę, wysmuklić i wymodelować sylwetkę. Dodatkowo skutecznie odmładza i poprawia kondycję skóry.

Karboksyterapia – na ciało

Karboksyterapia na ciało to niezwykle innowacyjna i bardzo skuteczna metoda odmładzania skóry za pomocą dwutlenku węgla. Zabieg pozwala poprawić napięcie skóry, pomaga w działaniu antycellulitowym, a także zmniejszyć rozstępy i blizny. Polega na aplikacji dwutlenku węgla do głębszych warstw skóry, co powoduje uszkodzenie ścian komórek tłuszczowych, a tym samym do uwolnienia kwasu tłuszczowego. Metoda doskonale sprawdzi się w walce z cellulitem, rozstępami lub bliznami. Pomaga także w odmłodzeniu skóry i zapobiega jej wiotczeniu. To świetna metoda niwelująca lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2024 Centrum DER-MED Kraków
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych