Trwałe usuwanie cellulitu – system EFFEBI

Poznaj specjalistę

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Już teraz możesz sprawdzić i wybrać dla siebie specjalistę wykonującego ten zabieg.
Zobacz specjalistów

Trwałe usuwanie cellulitu – system EFFEBI

Zastanawiasz się jak usunąć cellulit i pozbyć się się go raz na zawsze? Przedstawiamy EFFEBI najnowocześniejszy i najskuteczniejszy system do usuwania cellulitu, dzięki któremu zapomnisz o pomarańczowej skórce. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów z cellulitem w średnim i zaawansowanym stadium. EFFEBI to technologia przyszłość jeden zabieg - trwały efekt.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg polega wprowadzeniu podskórnie kaniuli wraz z ultradźwiękami niskiej częstotliwości za których pomocą, rozbijane są komórki tłuszczowe i złogi odpowiedzialne za powstawanie cellulitu. Urządzenie niszczy również zwłóknienia tkanki łącznej, która odpowiada za gładkość i jędrność skóry. Połączone działanie mechanicznych ruchów kaniuli i ultradźwięków sprzyja formacji kolagenu typu 2 i 3, poprawiając napięcie i wygląd skóry.

DLACZEGO EFFEBI?
Ponieważ trwale usuwa cellulit oraz eliminuje efekt pomarańczowej skórki . Zabieg wykonywany jest ambulatoryjnie, w znieczuleniu miejscowych, dzięki czemu pacjent bezpośrednio po zabiegu wraca do codziennej aktywności. Procedura jest małoinwazyjna i bardzo szybka. Zabieg trwa od 20-40 min Już pojedynczy zabieg daje doskonały rezultat. W przypadku zaawansowanego problemu zabieg można powtórzyć.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

patologia naczyń krwionośnych
kardipatia
cho­roby serca
rozrusznik serca
pacjenci w trakcie leczenia nowotworów
stany zapalne
ciąża

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Koszt: od 1500zł- zapytaj o PŁATNOŚĆ NA RATY!
Czas: od 20-40 min
Znieczulenie: tak, zapytaj o możliwość znieczulenia gazem rozweselającym - podtlenkiem azotu
Specjalista: dr Robert Wilk
   

umów się na wizytę

Zarezerwuj już dziś termin pod numerem telefonu +48 12 292 03 03 lub napisz e-maila na adres recepcja.krakow@dermed.pl

Fundusze Europejskie dla Małopolski