Nowości

 • Walentynkowe PROMOCJE

  Walentynkowe PROMOCJE

  Walentynkowe PROMOCJE:📢 1) Kuszące i zmysłowe usta na Walentynki?! Do 14.02 zabieg POWIĘKSZANIA UST w cenie 990zł zamiast 1300 zł, zaoszczędzasz 300 zł! 2) Laser MonaLisa, wzrost satysfakcji seksualnej, obkurczenie i nawilżenie pochwy, leczenie nietrzymania moczu. Do 14.02 konsultacja do zabiegu GRATIS, a zabieg w cenie tylko 990zł!

 • AKCJA DEPILACJA!

  AKCJA DEPILACJA!
  - 20% depilacja laserowa LightSheer Duet!

  W Centrum DER-MED ruszyła AKCJA DEPILACJA! Takiej promocji jeszcze nie było! Otrzymaj 20% RABATU na dowolną ilość zabiegów depilacji laserowej, najskuteczniejszym laserem Light Sheer DUET i zapomnij o goleniu! Akcja depilacja trwa tylko do 17ego listopada! Promocja dotyczy zarówno nowych Klientów, jak i Stałych Klientów (promocja obowiązuje na nową powierzchnię). Zadzwoń już teraz, przekaż znajomym i zagwarantuj sobie zabieg w promocyjnej cenie!

 • Laserowa korekcja powiek górnych.

  Laserowa korekcja powiek górnych.
  Teraz SPECJALNA CENA 2390 zł!

  Umów się na KONSULTACJE I ZABIEG w promocyjnej cenie i ZAOSZCZĘDŹ 600 zł!

  Ten bezinwazyjny zabieg pozwala usunąć nadmiar skóry na powiekach. W efekcie twarz zostaje odmłodzona, spojrzenie staje się świeższe, a pole widzenia poszerzone. CZASU NIE COFNIESZ. OPADAJĄCE POWIEKI TAK!

  *Przed zabiegiem laserowej korekcji powiek górnych wymagana jest konsultacja - koszt 100 zł, Regularna cena zabiegu to 2990 zł. Cena promocyjna 2390 zł obowiązuje tylko do 15 listopada

Ładuję następne wpisy

Fundusze Europejskie dla Małopolski