• Polski

learn about our centre

Modern and excellently equipped DER-MED Beauty and Dermatological Centres are located in two largest cities of southern Poland: Katowice and Kraków.

see our treatments

A comprehensive range of the most modern treatments which, among others, include laser therapy, aesthetic surgery and medicine, dermatology, aesthetic gynaecology and urology, figure shaping.

arrange a visit

Don't wait any longer and book a visit in our Centre. You will have at your disposal qualified staff of over 30 specialists to ensure the highest quality of services offered.
Q-GRAFT – bezinwazyjne leczenie bólu

Q-GRAFT – bezinwazyjne leczenie bólu
Ból może być niekiedy tak mocny, że nie pozwala na wykonywanie czynności w codziennym funkcjonowaniu. Dotyczy to złamania kości, zerwania ścięgien czy zapalenia stawu.

W naszym Centrum DER-MED w Krakowie istnieje zabieg, dzięki któremu w skuteczny sposób można pozbyć się dręczącego schorzenia i raz na zawsze o nim zapomnieć. Specjaliści szczególnie polecają metodę ALL-IN-ONE BODY-JET Q-GRAFT, w której wykorzystuje się pracę z komórkami macierzystymi. Zabieg przeprowadzany jest w sposób bezinwazyjny i komfortowy dla Pacjenta, ponieważ jego zdrowie i samopoczucie […]

Więcej